Alladynki dla każdej Pani? Oczywiście!

Od kilku sezonów, nieprzerwanie, królują na wybiegach i ulicach. Kobiety uwielbiają je za wygodę, lekkość, której nadają i wielofunkcyjność. Alladynki – bo o nich mowa, to wciąż absolutny must have w szafie każdej Pani. I to dosłownie. Alladynki, bowiem, z powodzeniem może założyć każda kobieta, wysoka, niska, szczupła czy o bardziej obfitych kształtach. Sekretem są odpowiednie dobrane spodnie, góra i dodatki.

Jak i z czym połączyć alladynki? Wskazówki dla każdej figury

alladynki damskie czarneNajprościej, nie ukrywając, mają szczęśliwe posiadaczki długich nóg i szczupłej figury. Dla nich każdy rodzaj alladynek będzie idealny, a do tego mają nieograniczone możliwości dobrania góry czy butów. Nie muszą bowiem wydłużać czy dodatkowo wyszczuplać figury, więc każdy top, bluzeczka czy żakiet, szpilki czy sandałki będą dla nich odpowiednie.

Niskie kobiety, natomiast, powinny zwrócić uwagę na krok, który w ich przypadku nie powinien być zbyt długi. Ponadto, niższe Panie powinny wybrać buty na koturnie lub szpilce, by dodatkowo wyszczuplić sylwetkę.

Panie w nieco większym rozmiarze, z kolei, warto by postawiły na jednolite kolory, bez zbędnych wzorów, które niepotrzebnie dodają kilogramów. Jak najbardziej prosty krój i niezbyt wysoki krok także wpłynie na wydłużenie sylwetki. A do tego obowiązkowo buty na obcasie.

Biorąc pod uwagę tych kilka rad, dobrze dobrane alladynki, staną się waszą ulubioną bazą pod dowolne stylizacje, jednocześnie podkreślając wszelkie walory i skutecznie tuszując niedoskonałości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *